Filmy najwyższych lotów

Potrzebujesz przedstawić swoją firmę w ciekawy sposób w spocie reklamowym? A może szukasz pomysłu na nietypowe nagranie ze ślubu lub ważnego rodzinnego spotkania? Nagrania z perspektywy lotu ptaka realizowane były od dawna, jednak dawniej dostępne wyłącznie filmowcom lub ekipom telewizyjnym. Dzisiaj zamówienie nagrań z powietrza jest równie łatwe jak wynajęcie fotografa ślubnego. 329

Przedślubne zamieszanie

Fotografia Ślubna

Od ostatnio opublikowanego ślubnego wpisu minęło dość sporo czasu, dziś kolejna dawka emocji, którą chce przekazać nasza redaktorka Kamila. Ci, którzy nie zetknęli się ze ślubem i weselem, ale takim od podszewki, od organizacyjnej strony, nie wiedzą, dlaczego wybrałam taki, a nie inny tytuł. Ten artykuł stworzyłam dla wszystkich niedowiarków, którzy myślą, że zorganizować ślub można spokojnie w parę miesięcy. Nawet nie wiedzą, jak bardzo się mylą. Podstawowa sprawa, to w naszej polskiej rzeczywistości, na salę weselną czekać można do 3 lat! Mowa tu oczywiście o sobocie, która jest najpopularniejszym dniem na ślub i wesele. Decydując się na ślub w niedzielę, mamy większe szanse na znalezienie lokalu w przeciągu parę chwil, jeśli się nam spieszy itd. Kolejna sprawa, nie możemy być pewni, że w wybranym przez nas dniu, jakaś inna para pierwsza nie zarezerwowała sobie tego terminu u księdza w naszej parafii. Dlatego na sam początek, powinniśmy się udać do naszego proboszcza i "dogadać" datę. Potem zrobić listy gości, zamówić zaproszenia i je porozwozić, wybrać druhny i drużbów, wybrać firmę kateringową itd. Podejmowanie tych decyzji jest dużo łatwiejsze, gdy masz ogólny zarys, pogląd swojego wymarzonego ślubu i wesela. Wszelkie plany, wykresy, szkice są w tym czasie zbawienne, skracają czas organizacji itd. Ważna jest także pomoc i dobra rada rodziny i drugiej połówki, w morzu załatwiania tego wszystkiego, nawet najbardziej zorganizowana i zdecydowana osoba, może się zagubić i zgubić entuzjazm. Fotograf czy kamerzysta? To pytanie błądzi po głowach większości narzeczonych. Brane są tu pod uwagę kwestię finansowe, a także utylitarne. Otóż, pamiątka po tym pięknym dniu musi być pożyteczna i potrzebna, nie powinna się kurzyć w szafie w zapomnieniu. Mogę doradzić w kwestii fotografa, bo taką opcję wybrałam na swoim ślubie. Odpowiednią osobę znalazłam w wyszukiwarce Google, wpisałam frazę "fotografia ślubna" i już miałam pogląd w tej tematyce. Mnóstwo zdjęć, namiarów, cenników i innych niezbędnych informacji. Zdecydowałam się na osobę odpowiedzialną i z pasją z moich okolic i tego nie pożałowałam. Ja zdecydowałam się na wybranie jedynie fotografa na swój ślub. Mieszkam w Krakowie i swoje poszukiwania rozpoczęłam od frazy fotografia ślubna Kraków, zdanie to pozwoliło wyszukać mi Pana Łukasza, który wykonał dla mnie niesamowity reportaż. Zdjęcie główne tego wpisu przedstawia jeden z kadrów Pana Łukasza. Obyś i ty znalazł szybko fotografa dla Siebie, który pomoże Ci zbudować niesamowity reportaż, który będzie świetną pamiątką.

Planowanie ślubu co i jak ?

Planowanie Ślubu

Z planowaniem ślubu nie powinno być żadnych trudności, gorzej sytuacja przedstawia się z weselem, ale o tym w dalszej części artykułu. Żelazne zasady jakie obowiązują w tym temacie, to rozpoczęcie jak najszybciej wszelkich przygotowań. Bogatsi w zapas czasu, będziemy mogli pozwolić sobie na podejmowanie decyzji w spokoju, bez pośpiechu. Jeśli chodzi o sam ślub, pierwsze, co powinniśmy zrobić, to ustalić datę ślubu u księdza. Tam dowiemy się o innych formalnościach, jakie są przed nami, zapiszemy się na kurs przedmałżeński itd. Zostaje nam tylko znalezienie sukni ślubnej i garnituru i jesteśmy przygotowani. Przejdźmy do organizacji przyjęcia weselnego. Organizacja wesela Ta kwestia, nie będzie już taka łatwa, jak planowanie ślubu. Wesele to duża ceremonia, z ogromem spraw do załatwienia, przypilnowania itd. Chcemy, aby każdy gość czuł się dobrze i bawił się wyśmienicie. Przy małych weselach, oczywiste, że nie będzie, aż tak dużo pracy, sytuacja się komplikuje przy dużych przyjęciach. Musimy wszystko zaplanować, a potem wcielać kolejne decyzje w życie. Na każdą decyzję, radzę poświęcić chwilę czasu, skonsultować się z rodziną itd. Zacznijmy od podliczenia gości, których mamy zaprosić, pozwoli nam to dobrać odpowiednią salę. Wtedy możemy udać się na poszukiwania sali, wybierać i wybrać tą najodpowiedniejszą. Kolejno, zamówić katering i wybrać menu, wybrać zespół, fotografa. Fotograf na ślubie i weselu Nie wyobrażam sobie, że mogło by zabraknąć na moim ślubie fotografa. Druga sprawa, że mogłaby to być osoba niekompetentna, bez pasji i talentu. Odpowiednią osobę na to stanowisko, pomoże nam znaleźć wyszukiwarka Google, wystarczy wpisać >fotograf ślubny<, a wyszukiwarka wybierze dla nas odpowiednie informacje. Otrzymamy gotową wiedzę, linki, adresy, oferty i portfolia, musimy to tylko przejrzeć i wyłonić najlepszych fachowców. Potem pozostaje tylko podjąć ostateczną decyzje i wybrać fotografa na nasz ślub i wesele. Mam nadzieje, że z moją pomocą dokonaliście właściwych decyzji. Ja swojego fotografa znalazłam akurat poprzez frazę fotografia ślubna Kielce - która należy do fraz regionalnych, i jest często wywoływana w Kielcach. Można zatem znaleźć na nią naprawdę wielu ciekawych fotografów. Ja w ten sposób znalazłam parę fotografów która nazywa się nasdwoje. U góry w linku możesz sprawdzić ich portfolio.