Interesują Cię pewne inwestycje? Inwestuj w nieruchomości!

Aby uchronić swój kapitał przed inflacją i wahaniami rynku najbezpieczniej jest posiadane pieniądze zainwestować. O tym wie każdy. Nie każdy jednak orientuje się, w czym ulokować środki aby zyskać, a przynajmniej nie stracić. Spośród wszystkich lokat kapitału w ostatnim czasie najbardziej bezpieczne i opłacalne okazuje się inwestowanie w nieruchomości. Zakup budynku, lokalu, lub jego części, albo nabycie udziałów w nieruchomości przeznaczonej pod wynajem to najbardziej pewna inwestycja, która może stać się początkiem niecodziennej przygody.

Czy inwestować trzeba w Polsce?

Firma CyprInvest twierdzi, że niekoniecznie. Wystarczy poszukać atrakcyjnej destynacji wakacyjnej, którą turyści odwiedzają cały rok, gdzie pogoda jest piękna, widoki malownicze, a ludzie przyjaźni inwestorom, jaką jest właśnie Cypr i pewna inwestycja jest w zasięgu ręki. Ta malownicza wyspa na Morzu Śródziemnym z  łagodnymi zimami i długimi ciepło – gorącymi latami jest idealna do tego, aby tam ulokować pieniądze w bezpiecznej inwestycji. 

Ile trzeba wydać? Ile można zyskać?

Minimalna stawka wejścia to 5.000 zł, inwestować można kwotę podstawową, lub jej wielokrotność. CyprInvest gwarantuje zwrot na poziomie rocznym 10,6%. Ale nie ma konieczności oczekiwania na swój zysk przez cały rok – wypłata zarobionej kwoty na konto inwestora następuje co miesiąc. 

Czy trudno jest zostać inwestorem? Czy samodzielnie trzeba obsługiwać wynajem?

To prostsze niż można sobie wyobrazić. Aby zainwestować, wystarczy 5 kroków:

  • zebranie kwoty 5.000 zł lub jej wielokrotności
  • przesłanie skanów wymaganych dokumentów do biura prawnego CyprInvest zlokalizowanego w Londynie
  • odebranie potwierdzenia sądowego wpisu do księgi udziałów
  • przesłanie przeznaczonej do zainwestowania kwoty na wskazany rachunek bankowy
  • odebranie dokumentacji potwierdzającej zostanie udziałowcem

Teraz już pozostaje najprzyjemniejsza część procesu – ta pewna inwestycja będzie kierować na konto inwestora miesięczny zysk z tytułu dywidendy.

Co więcej – wcale nie trzeba być na miejscu, aby zajmować się procesem wynajmu lokalu – całość formalności obsłuży pracujący na Cyprze zespół CyprInvest, począwszy od opublikowania oferty o wynajmie na bieżącym zarządzaniu obiektem skończywszy. 

A jeśli zajdzie potrzeba wycofania zainwestowanej kwoty?

Można to zrobić w dowolnym momencie – albo przez samodzielną sprzedaż udziałów, albo zbycie ich za pośrednictwem CyprInvest. Firma gwarantuje odkupienie ich w terminie 3 miesięcy od wydania przez inwestora dyspozycji. W tym przypadku pobierana jest 5-cio procentowa prowizja. 

Uwaga! Bonus!

Pewna inwestycja w przypadku firmy CyprInvest to nie tylko pracujący na korzyść inwestora kapitał, ale i przyjemność podróżowania. Każdy, kto chce się upewnić, w co inwestuje, może udać się na 3 – dniową wycieczkę na Cypr, w czasie której otrzyma bezpłatny transfer z lotniska i z powrotem, nocleg w komfortowych apartamentach, oraz opiekę pracownika firmy. Stworzy to możliwość nie tylko obejrzenia oferowanych nieruchomości, ale również zapoznania się z tutejszym stylem życia i przekonania się, że naprawdę warto zainwestować. 

Dodaj komentarz

Why ask?