Nowoczesne pomysły na wykończenie łazienki

Płytki ceramiczne są najczęstszym wyborem na podłogę czy ściany w łazience.

Ale dzisiaj istnieje wiele alternatywnych i stylowych opcji wykończenia, które właściciele domów powinni wziąć pod uwagę przy urządzaniu nowej łazienki lub remoncie istniejącej.

Jakie opinie mają płytki Egen

Dzięki podłodze z kamienia naturalnego możesz wnieść do pomieszczeń przestrzeń zewnętrzną i wyobrazić sobie, że kąpiesz się na świeżym powietrzu. Obecnie bardzo popularnymi rozwiązaniami są płytki ceramiczne imitujące drewno czy kamień naturalny, dzięki czemu możemy mieć łazienkę wykończoną marmurem, granitem czy łupkiem bez konieczności montowania drogiego i dość ciężkiego materiału. Dodatkowo płytki ceramiczne są całkowicie odporne na wodę, plamy i mają antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu nie poślizgniemy się nawet jeśli są wilgotne. Również utrzymanie takich płytek w czystości nie wymaga wiele wysiłku, ani żadnych specjalnych zabiegów konserwacyjnych.Płytki szklane i mozaika szklana to ekskluzywne i wyjątkowe opcje wykończeń łazienkowych. Szkło jest odporne na wilgoć, plamy, pleśń i grzyb oraz jest niezwykle łatwe do czyszczenia. Szkło jest dostępne w jasnych, jednolitych lub wielokolorowych odcieniach i może być teksturowane, aby zwiększyć przyczepność. Marmur to tradycyjny kamienny materiał podłogowy. Może być drogi, ale nic nie dorównuje marmurowi pod względem trwałości, tekstury i wrażenia luksusu.

Kamień naturalny dodaje wyrafinowania i stylu każdemu domowi i jest szeroko stosowany w łazienkach, kuchniach i przedpokojach. Płytki imitujące marmur są wodoodporne i niezwykle łatwe w utrzymaniu oraz są dostępne w szerokiej gamie naturalnych kolorów. Obecnie wiele osób wybiera płytki egen opinie konsumentów są pozytywne, dlatego możemy je zainstalować w naszej łazience. Płytki ceramiczne są uszczelniane przezroczystą powłoką szkliwioną, tworząc niezwykle trwałą, wodoodporną i praktyczną podłogę, która jest praktycznie bezobsługowa. Takie płytki są bardzo łatwe w montażu, a po ułożeniu płytek nie jest wymagany czas polerowania ani wiązania. Dzięki temu pomieszczenie jest gotowe do użytku już po dwóch dniach od instalacji.

Dodaj komentarz

Why ask?