Jak łatwo i szybko nauczyć dziecko czytać?

Okazuje się że jest to zupełnie proste. Nauka czytania z pomocą dydaktyczną Łatwe czytanie  pomoce do nauki czytania jest takim optymalnym rozwiązaniem.

Jak to działa i co jest w tym niezwykłego?

Zestaw zawiera 24 książeczki z gotowymi lekcjami. Lekcje są proste i pozwalają rozpocząć naukę czytania już, od zaraz. Wystarczy 5 minut dziennie, żeby dziecko zaczęło szybko robić postępy. Podczas pierwszych lekcji uczy się rozpoznawać i identyfikować literki małe i duże, potem sylaby i wyrazy. Książeczki nie posiadają obrazków i nie rozpraszają dziecka podczas nauki. Do utrwalania zdobytych umiejętności służą załączone książeczki z krótkimi czytankami. Pierwsza książeczka ma bardzo proste zwroty i krótkie czytanki, a kolejne coraz bogatsze w słownictwo. Rodzic może monitorować i zapisywać postępy dziecka w nauce na specjalnej, karcie notowań postępów, która jest dołączona do zestawu.

5 minut dziennie wspólnej pracy spowoduje, że Twoje dziecko bardzo sprawnie nauczy się czytać. Nawet, jeżeli ma problemy z koncentracją lub ma zdiagnozowane zaburzenia ze spektrum autyzmu lub inne zaburzenie rozwoju.  

Łatwe czytanie sprawia, że nauka czytania już nie jest dla Ciebie jakimś trudnym zadaniem i skomplikowanym procesem edukacyjnym. Ma na to wpływ po pierwsze prostota systemu, następnie sposób ułożenia materiału. Lekcje mają przemyślany stopień trudności, a materiał jest na bieżąco powtarzany. Ty nie musisz o tym pamiętać. Wszystko zawierają lekcje które masz do dyspozycji. Dodatkowo ucznia nie rozpraszają obrazki. Lekcja trwa nie dłużej niż 5 minut, więc dziecko nie zdąży się znudzić. Nauka czytania krok po kroku będzie przybliżać Twoje dziecko do zdobycia tej ważnej umiejętności.

A dla kogo jest dedykowana ta pomoc dydaktyczna?

– dla wszystkich dzieci rozpoczynających naukę czytania

– dla dzieci z problemami z koncentracją

– dla dzieci które mają trudności z uczeniem się

– dla dzieci ze spektrum autyzmu lub innymi zaburzeniami rozwoju

Często trafiają do nas pytania klientów – od jakiego wieku mogę rozpocząć naukę czytania lub jak zacząć uczyć dziecko czytać?

Co do wieku rozpoczęcia nauki czytania sprawa jest w miarę prosta – od zaraz, jak dziecko zacznie wykazywać zainteresowanie literkami. Jak zacząć uczyć dziecko czytać? Omówiliśmy to wcześniej i naprawdę jest to prosty i przyjazny system. Wystarczy tylko po to sięgnąć.

Gdzie można dostać tę pomoc dydaktyczną?

Do zakupu książki zapraszamy na stronę Sklepu z pomocami terapeutycznymi KROPKA.

Dodaj komentarz

Why ask?