Zastanawiając się jak działa Prawo Przyciagania w naszym życiu.

 Już dawno powstało przekonanie, że wszystko jest energią. Nawet Budda twierdził, że cała rzeczywistość jest rezultatem naszych myśli. No bo myśli też są energią i wysyłając je w kierunku Wszechświata, świadomie lub nieświadomie oczekujemy odpowiedzi. Myśli o podobnej częstotliwości lgną do siebie, zbierając się w skupiska, które tworzą w końcu materię. Największą siłę mają emocje, które są czystą energią w ruchu. To, jakie emocje tworzy człowiek, warunkuje przyciąganie podobnych zjawisk do siebie. Na przykład ktoś, kto ciągle się boi różnych przykrych zjawisk, nieświadomie je przyciąga. Natomiast osoba pogodna, wewnętrznie wyciszona i pozytywnie nastawiona, przyciąga do swojego życia pokój i osoby pozytywne.

Odpowiednie podejście.

 Każdy, kto pierwszy raz zetknie się z tematem, chce od razu wiedzieć, jak działa Prawo Przyciągania w codziennej praktyce. Nie można w kilku słowach streścić co się zmienia w przypadku stosowania Prawa Przyciągania. Przede wszystkim jednak zmienia się podejście do sprawy własnych pragnień. Trzeba przede wszystkim zacząć myśleć, że wszystko jest możliwe i rzeczywistość może być zmieniona w sposób w jaki sami chcemy i w czasie, jaki określimy i za pomocą działań, jakie sami zaplanujemy. Należy też pozbyć się sabotujących myśli o niepowodzeniu, ponieważ możemy je w ten sposób przyciągnąć do siebie.

Nie tylko same myśli.

 Przeciwnicy, którzy nie rozumieją istoty Prawa przyciągania sądzą, że sposób polega na siedzeniu na kanapie i wyobrażaniu sobie pewnych pozytywnych sytuacji. Na przykład tego, że siedzimy w pięknym domu albo w dobrym aucie które jest nasze. Otwieramy oczy i widzimy co innego. Nie o to tutaj chodzi. Wizualizacje są pewnym ćwiczeniem, które powinny ukierunkować nasz mózg na wyłapywanie z otoczenia tak zwanych okazji. Okazje te, odpowiednio wykorzystane przez nas, mogą doprowadzić do miejsca w którym chcemy być. Odpowiednie nastawienie i wyobrażanie sobie drogi do celu, czyni nas podatnymi na wszelkie znaki, które mogą się przydać. Tak więc Prawo Przyciągania to nie tylko wizualizacje i oczekiwanie na cud, tylko praca i działania z odpowiednim nastawieniem.

Określić cele i uwierzyć.

 Żeby w swoim życiu zastosować prawo przyciągania, trzeba dokładnie określić czego się chce. Następnym krokiem jest wiara w zrealizowanie tych celów. Nie wolno ograniczać wyobraźni. Myśli w formie energii będą emanować na zewnątrz i przyciągać okoliczności, osoby i sytuacje, które będą pomocne w realizacji marzeń. W tym wszystkim konieczne są szczere intencje. Albowiem każda próba manipulacji, może wysyłać sygnał o braku i to samo przyciągnąć.

Dodaj komentarz

Why ask?