Rejestracja ubezpieczenia społecznego w UK

Jeśli chcemy znaleźć sobie legalną pracę w UK to nie można będzie tego zrobić, jeśli nie posiadamy własnego numeru ubezpieczenia społecznego.

Wiele osób o tym zapomina, a to jest naprawdę bardzo, ale to bardzo ważne i trzeba o tym pamiętać. Problem zaczyna się już na samym początku, ponieważ nie można tego załatwić przez pocztę elektroniczną albo przez telefon. Trzeba się stawić w urzędzie osobiście i porozmawiać z urzędnikiem, który to wszystko ma załatwiać. Jeśli nasza znajomość języka obcego nie jest zbyt dobra to mamy problem i trzeba będzie coś z tym zrobić. Trzeba będzie wybrać sobie do pomocy firmę, która się na tym bardzo dobrze zna. Oni razem z nami udadzą się na takie spotkanie i wtedy mamy kogoś, kto bardzo dobrze zna angielski i wtedy pozałatwianie wszystkich spraw nie jest problemem. Podpisujemy różne dokumenty, dlatego byłoby dobrze wiedzieć, co to jest i taka osoba, która z nami pójdzie we wszystkim nam pomoże.

Kto jest w stanie nam pomóc w tej sytuacji?

Pomoże nam polski księgowy, który jest obecny w Londynie. Można na niego liczyć, bo jest w stanie pójść z nami i wszystko, co najważniejsze zrobić. Dowiemy się również, jakie trzeba przyjąć dokumenty żeby uzyskać jak najszybciej numer ubezpieczenia społecznego. To numer, który będzie naszym identyfikatorem w różnych urzędach. Można legalnie pracować w UK można legalnie brać zasiłki.

To, dlatego księgowa firma powinna nam pomóc żebyśmy ten numer bardzo szybko otrzymali. Warto się z nimi skontaktować, a powiedzą nam, jakie trzeba przynieść dokumenty, bo trochę tego będzie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to w jeden dzień wszystkie formalności będą pozałatwiane. Warto wybrać dla siebie księgowość Londyn, która jest w stanie nam pomóc. Wreszcie będzie można legalnie pracować w UK albo założyć własną firmę. Numer ubezpieczenia społecznego mamy przypisany do siebie na całe życie, dlatego nawet, jeśli wrócimy kiedyś do kraju i ponownie odwiedzimy UK to nie trzeba będzie ponownie tych wszystkich formalności załatwiać.

Dodaj komentarz

Why ask?