Matearac Salas Hilding, materac który łączy w sobie dwa rodzaje pian

Materace piankowe zostały wykonane na bazie wieloletnich doświadczeń w produkcji pianek. Współczesna dobrze rozwinięta technologia wpłynęła za zwiększenie jakości wśród materacy piankowych. Materace bowiem są bardziej wytrzymałe na wgniecenia, niż były kiedyś. Materace piankowe praktycznie ,,wypchnęły” z rynku materace sprężynowe, bonelowe, czy nawet lateksowe. Pianki, oprócz tego, że są wytrzymałe na wysoki nacisk, mają bardzo wiele innych zalet, mianowicie: są odporne na wilgoć, dobrze oddychają i cyrkulują powietrze, nie powodują uczucia przegrzewania się na materacu, doskonale podpierają ciało w każdej pozycji, są ergonomiczne, zapewniają komfort termiczny w czasie snu. 

Rodzaje materacy piankowych

Materace piankowe najogólniej można podzielić na dwa rodzaje:

  • materace wykonane z pianki wysokoelastycznej;
  • materace wykonane z pianki termoelastycznej.

Materac Salsa Hilding jest połączeniem dwóch rodzajów pian, dolną warstwę materaca tworzy odpowiednio ponacinana piana wysokoelastyczna, zaś górną warstwę tworzy piana termoelastyczna Visco. Pianka termoelastyczna Visco, która jest umieszczona na górnej części wkładu materaca ma około 5 cm. Zapewnia to doskonałe podparcie ciała użytkującego materac. Ciało człowieka na piance termoelastycznej doskonale się zapada, sprawiając, że kręgosłup uskłada się w linii prostej. Piana termoelastyczna w materacu zapewnia większy komfort użytkowania. Jest również bardzo dobra dla zdrowia człowieka. Zapewnia odpowiednie podparcie ortopedyczne. Co ma szczególne znaczenie dla osób borykających się z problemami kostno – stawowymi. 

Matearc Salsa Hilding tworzy zdrowy mikroklimat snu. Możliwość ściągnięcia i wyprania pokrowca sprawia, że w łatwy sposób można zadbać o higieniczność materaca – likwidujemy bowiem roztocza i bakterie. Wprowadza to klimat zdrowego i przyjemnego snu. Pokrowce na materace powinny być zdejmowane i regularnie prane. Ma to szczególne znaczenie w przypadku osób borykających się z chorobami alergicznymi oraz alergią, a także w przypadku użytkowania materaca przez dzieci. Materac Salsa Hilding zapewnia zdrowy, komfortowy i wygodny sen. Jest zalecany dla osób, którzy cenią sobie wygodne podłoże spania i lubią produkty premium. Materac bowiem jest towarem z najwyższej półki, spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Inwestycja w dobry materac jest inwestycją w dobry i zdrowy sen, inwestycją w nasze samopoczucie i lepsze życie. Już dziś warto sprawdzić ofertę i wybrać materac dla siebie.

Dodaj komentarz

Why ask?