Wanna w stylu retro

Styl retro stał się bardzo modny. Nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat i charakter, którego nie zastąpi nam żadnych inny styl. O ile urządzenie salonu czy sypialni w tym klimacie nie jest specjalnie skomplikowanym zadaniem, o tyle urządzenie łazienki w tym stylu, aby była funkcjonalna i z zachowaniem klimatu vintage jest nie lada wyzwaniem. Kiedy widzimy łazienkę retro oczami wyobraźni to pierwsze co nasuwa nam się na pierwszy plan to wanna wolnostojąca. Jest to element doskonale przełamujący modną prostotę z retro elegancją. 

projekt retro lazienki

Zalety wanny wolnostojącej.

Wanny tego typu posiadają bardzo ozdobne nóżki, które utrzymane są w kolorystyce brudnego srebra, złota, a dla fanów kochających błysk nawet chromu. Zaopatrzenie się w dodatki o barwie takiej jak nóżki wanny doda nam harmonii i wrażenia, że wszystko ze sobą współgra. Zasadniczą zaletą wanny wolnostojącej jest możliwość umieszczenia jej tam gdzie tylko chcemy bez konieczności stykania jej ze ścianą. Dla osób kochających swój widok z okna podczas kąpieli jest to idealny wybór. Możemy naszą wannę postawić  nawet na środku łazienki i jej dizajn nie zakłóci nam ogólnej harmonii miejsca. Pamiętaj, że wanny wolnostojące w stylu retro dostępne są w sklepie lazienkaretro.eu

Kiedy kochamy nowoczesność i nie chcielibyśmy mimo wszystko z niej rezygnować, a pragniemy mimo to wprowadzić element retro do naszej łazienki to idealnym rozwiązaniem będzie zakup wanny wolnostojącej, która posiada obudowane nóżki, albo wcale ich nie posiada. Bardzo dużo ciekawych modeli retro znajdziemy w sklepie lazienkaretro.eu.

lazienka retro

Każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie, spełniający jego osobistym preferencją. Ogromny wybór sprosta oczekiwania nawet najbardziej wysmakowanych znawców. Ciekawym pomysłem jest połączenie nowoczesnej, minimalistycznej łazienki z wysmakowaną i oryginalną wanną z charakterystycznymi nóżkami, które głównie charakteryzują retro łazienkę. Jeśli nie jesteśmy do końca przekonani do tego stylu to zakup wanny będzie najlepszym początkiem, aby zacząć ten klasyczny i gustowny styl poznawać.

Dodaj komentarz

Why ask?