Domki na nasze wymogi

Wynajęcie domku na pobyt w górach, na nasz pobyt w Zakopanem to na pewno jest bardzo dobre rozwiązanie, to jest na pewno jedna z tych ciekawszych opcji. Oferta różnych domków na terenie Zakopanego jest bardzo mocno zróżnicowana My w tym miejscu w sposób szczególny będziemy chcieli wskazać na taki obiekt, jakim są Domki pod Gubałówką. Mówimy o obiekcie składającym się z sześciu drewnianych domków zaaranżowanych na styl góralski. Każdy z owych domków posiada pełne wyposażenie, a tym samym przyjeżdżając w to miejsce nie musimy martwić się zupełnie o nic. Każdy z domków posiada dwa piętra.

polana zakopane

Na parterze mamy do dyspozycji salon z rozkładaną, dwuosobową sofą, toaleta, w pełni wyposażony aneks kuchenny. Nie możemy w tym miejscu nie wspomnieć również o przeszklonej werandzie, na której mamy ustawiony stół z ławami do siedzenia. Tym samym niezależnie od pory roku, w tym miejscu możemy spędzać wieczory, możemy jadać obiady, możemy napawać się pięknym pejzażem tatrzańskim Jeśli chodzi o piętro, to mamy tutaj do dyspozycji dwie sypialnie oraz łazienkę. W jednej sypialni mamy ustawione jedno łóżko małżeńskie, a w drugiej mamy do czynienia z osobnymi dwoma łóżkami. Warto również zaznaczyć, że w każdym domku mamy zamontowany kominek, dzięki czemu zimowe wieczory mogą być wyjątkowo przyjemne. Bez wątpienia te domki spełniają nawet te największe wymogi, spełniają oczekiwania przyjeżdżających w to miejsce osób.

tatry-686814_1280

Domki są usytuowane na stokach Gubałówki, nie są zbyt duże, aczkolwiek na pewno są idealne na nasze potrzeby, na potrzeby tych, którzy do Zakopanego przyjeżdżają. Niezależnie od pory roku, Domki pod Gubałówką są idealnym miejscem do tego, aby tam spędzić swój urlop. Aby móc pozyskać znacznie więcej informacji na ów temat, warto zajrzeć na stronę internetową znajdującą się pod adresem zakopane domki nie drogo. W Zakopanem jest wiele miejsc, w których możemy spędzić swoje dni urlopowe, ale na pewno warto postawić te cieszące się najlepszymi opiniami, czyli na Domki pod Gubałówką.

Dodaj komentarz

Why ask?