Skrzynki do wina – ozdoba Twojej kuchni!

Jeśli znasz się na dzisiejszych trendach w projektowaniu wnętrz, to wiesz, że wszelkiego rodzaju skrzynki, czy drewniane palety podbijają serca wielu pasjonatów aranżacji wnętrz. Skrzynki do wina wyglądają niemal zawsze elegancko i modnie. Szczególnie, jeśli znajdują się w nich butelki, w jakich wino z najwyższej półki. Jest to jednak nie jedyny wymóg. Pokazujemy, jak inaczej wykorzystać skrzynki do wina.

wine-426463_1920
* Zdjęcie piwnicy z butelkami wina, nie ma na celu żadnego promowania produktów.

1. Półka ze skrzynek do wina.

Możesz stworzyć ze skrzynek do wina świetne półki. Możesz na nich trzymać butelki z alkoholem, bądź opakowania z przyprawami. Ich montaż nie powinien być wyjątkowo skomplikowany. Wystarczy, że zawiesisz półki na ścianie za pomocą gwoździ, czy specjalnych uchwytów i wbijesz dodatkowo jedną deskę drewna, które będzie chroniła zawartość przed wypadnięciem. Jeśli tylko naprawdę zamarzysz o półkach, które stworzone są ze skrzynek do wina, to na pewno znajdziesz w internecie wiele przydatnych informacji. Ładnie wyglądają połączenia skrzynek ze sobą.

2. Siedziska – pufy.

Oczywiście pod warunkiem, że Twoje skrzynki to porządne skrzynki z mocnego drewna! Ale efekt faktycznie jest super. Dużo osób maluje białą farbą skrzynki do wina, a następnie kładzie na nich siedziska specjalne. Ładnie wygląda połączenie jasnej farby do drewna z siedziskami, czy zwykłą pianką, żeby zapewnić sobie komfort siedzenia, do tego jasne – na przykład błękitne prześcieradło, czy inna narzutka i mnóstwo ciekawych poduszek dla dodania uroku. Ciężko się nie skusić! Wygląda naprawdę pięknie! Szczególnie, jeśli zamontowane jest akurat przy ogrodzeniu, czy innej barierce, która zapewni oparcie naszym siedziskom.

3. Kwietnik

Kolejnym pomysłem jest stworzenie kwietnika, czy doniczki. Tu dobrze sprawdzają się skrzynki do wina, gdzie wchodzi nawet i pojedyncza butelka! Niewielkie, bez otworów, cała deska. Wsypujemy tam ziemię, sadzimy cudowne kwiaty, a następnie stawiamy na paracie. Podobnie, jak z siedziskami – sprawdza się tu opcja pomalowania drewna.

Dodaj komentarz

Why ask?