Odchudzanie przez detox

Brak ruchu, zanieczyszczenia środowiska oraz wysoko przetworzona dieta to czynniki sprzyjające gromadzeniu toksyn w organizmie. Efektem kumulacji szkodliwych produktów przemiany materii są zaburzenia równowagi kwasowo- zasadowej i wodnej organizmu, nieprawidłowości w funkcjonowaniu wątroby i nerek oraz znaczne spowolnienie metabolizmu. Związane z tym tycie i przyrost tkanki tłuszczowej jeszcze bardziej nasilają problem zatrucia organizmu – to w tkance tłuszczowej gromadzi się najwięcej toksyn.

Jak zatrzymać tę kaskadę tycia i zatruwania organizmu jednocześnie? Rozwiązaniem problemu- poza modyfikacją sposobu odżywiania- są suplementy sprzyjające detoksykacji organizmu, a tym samym- utracie masy ciała. Przywrócenie odpowiedniego pH ustroju poprzez zobojętnienie zakwaszenia organizmu, przyspiesza metabolizm, sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej, a także pozbyciu się nadmiaru wody.

odchudzanie

Często to właśnie kumulacja wody w komórkach odpowiada za wzrost masy ciała i nieestetyczny wygląd- jej pozbycie się daje ekspresowy efekt wyszczuplający. Jakich substancji czynnych należy szukać w detoksykujących suplementach odchudzających? Algi, morszczyn, chlorella i spirulina to substancje naturalnie wspierające detoksykacyjne funkcje wątroby, wiążące toksyny i metale ciężkie oraz chroniące komórki przed wolnymi rodnikami. Wyciągi ziołowe, np z pokrzywy, skrzypu, bratka czy rumianku, w łagodny sposób pobudzają diurezę, usprawniając pracę nerek i intensyfikując usuwanie toksyn z moczem.

Takie lekko moczopędne działanie ułatwia pozbycie się także nadmiaru wody z organizmu. Dzięki temu, poza pozbyciem się kilku zbędnych kilogramów, pozbywamy się także metabolicznego balastu w postaci toksyn, metali ciężkich i jonów wodorowych, zakwaszających organizm. Tego typu tabletki na odchudzanie są bardzo skuteczne w pozbyciu się wagi, a jednocześnie przynoszą szereg korzyści zdrowotnych, zauważalnie poprawiając stan zdrowia i nasze samopoczucie.

wypożyczalnia aut

Dodaj komentarz

Why ask?