Nowoczesna firma transportowa

Zarządzając własnym przedsiębiorstwem dochodzimy w pewnym momencie do ściany.  Dlatego aby się rozwijać trzeba zainwestować zdobyte z takim wysiłkiem środki. Inwestycja w czasach kryzysu wydaje się być szaleństwem ale właśnie w szaleństwie jest metoda. Firmy, które rozwijają się w kryzysie w przeciwieństwie do firm, które oszczędzają mają więcej motywacji aby wprowadzane zmiany i innowacje naturalnie wypływające z inwestycji przekuć w źródło sukcesu.

W szczególnie trudnej sytuacji znajduje się ostatnio polska branża transportowo-logistyczna. Perturbacje prawne i blokada ze strony Rosji powodują to, iż w trudnej sytuacji znajdują się tysiące przewoźników. W jaki więc sposób zoptymalizować i zdywersyfikować źródła przychodów dla firmy? Odpowiedź jest prosta  – wystarczy zainwestować w sprawdzony system monitorowania i lokalizacji pojazdów. Dlaczego wydaje się to tak istotne? 

Korzyści, które osiągamy wdrażając monitoring floty są ogromne. Zwiększamy naszą wiedzę na temat pracy kierowców, użytkowania pojazdów, automatyzujemy serwisowanie, możemy optymalizować trasy przejazdu i zawsze trzymamy rękę na pulsie, jeśli chodzi o zarządzanie paliwem (tankowania i ubytki).

Korzyści  – system GPS jako wielka skarbonka

impet2Ale najważniejszą korzyścią, związaną także z dostawcą systemu GPS uzyskujemy w momencie, gdy naszą firmę możemy wprowadzić na giełdy transportowe. Dlaczego giełdy transportowe? Odpowiedź jest prosta – ponieważ od wielu lat działa tam tysiące przewoźników i spedytorów, którzy stale szukają nowych partnerów. Dlatego obecność na takiej platformie i możliwość śledzenia pojazdów daje nam nowe, sprawdzone źródło klientów i przychodów.

System zarządzania flotą to również szansa na uzyskanie wielkich oszczędności jeśli chodzi o ubezpieczenie floty ciężkiej  – dzięki lokalizatorom GPS uzyskujemy zniżki sięgające nawet do 25 % OC, co w przeliczeniu na całość floty daje nam niebagatelne zmniejszenie kosztów.

Mam nadzieję, że ten wpis będzie dla Wielu osób bardzo przydatny. Zapraszamy do pozostawiania komentarzy pod wpisem i lajkowania.

Dodaj komentarz

Why ask?