Ciekawe wzory biżuterii

Przeglądając ciekawe wzory biżuterii, można trafić na prawdziwe unikaty i efektowne wzory. Kolczyki, łańcuszki i bransoletki, mogą stanowić całe komplety, ale można je także nosić zupełnie oddzielnie. Dużym zainteresowaniem cieszą się, lekkie, ale efektownie grube modele, są one puste w środku, ale za to wyglądają dość okazale, tak że można by stwierdzić, iż są znacznie cięższe. Tak jednak nie jest i dobrze, bo srebro wyceniane jest od gramatury. Dzięki tej technice produkcji, można zapłacić trochę mniej, ale uzyskać ciekawe efekty. To co jest dość okazałe wygląda dobrze i daje się szybciej zauważyć, osoba noszące, takie cudeńka, także ma poczucie, że ma na sobie coś wyjątkowego.

 srebrna-przywieszka

Egipskie motywy i ładne ogniwka

Przypominające nieco egipskie motywy hieroglifów srebrne taśmy, mogą być doskonałą podstawą dla bransoletki, a tak wykonana biżuteria jest w stanie zachwycać i ozdobić każdą kreację. Warto koniecznie dopasować do niej, podobny łańcuszek, a także kolczyki o tym samym motywie. Elegancko zapakowany komplet, tego rodzaju biżuterii, może być dobrym pomysłem na prezent, zarówno imieninowy, urodzinowy, a nawet świąteczny. Może być także wspaniałą niespodzianką bez okazji. Jest w stanie uatrakcyjnić każdą stylizację, a także dodać charakteru wizytowemu kostiumowi dwu częściowemu, do którego świetnie będzie pasować. Nadaje się do pracy i na wieczorne wyjścia, no chyba że ma się w kolekcji coś znacznie bardziej błyszczącego i ekstrawaganckiego.

Jak można nosić?

Istnieją najróżniejsze sposoby, dotyczy to zwłaszcza łańcuszków i bransoletek. Można je na przykład łączyć, aby powstał dłuższy wisior. Można także połączyć dwie bransoletki, aby zrobić z nich krótki pod szyję łańcuszek, a jeśli są dość grube, to nawet kolię srebrną. Z kolei z łańcuszka oplecionego na ręku, można uzyskać efekt zawieszania na niej kilku bransoletek.

Noszenie biżuterii srebrnej jest możliwe zarówno w komplecie, jak też zupełnie osobno. Można nosić same kolczyki, a także sam łańcuszek, czy same bransoletki srebrne.

Dodaj komentarz

Why ask?