Planowanie ślubu co i jak ?

Planowanie Ślubu

Z planowaniem ślubu nie powinno być żadnych trudności, gorzej sytuacja przedstawia się z weselem, ale o tym w dalszej części artykułu. Żelazne zasady jakie obowiązują w tym temacie, to rozpoczęcie jak najszybciej wszelkich przygotowań. Bogatsi w zapas czasu, będziemy mogli pozwolić sobie na podejmowanie decyzji w spokoju, bez pośpiechu. Jeśli chodzi o sam ślub, pierwsze, co powinniśmy zrobić, to ustalić datę ślubu u księdza. Tam dowiemy się o innych formalnościach, jakie są przed nami, zapiszemy się na kurs przedmałżeński itd. Zostaje nam tylko znalezienie sukni ślubnej i garnituru i jesteśmy przygotowani. Przejdźmy do organizacji przyjęcia weselnego.

Organizacja wesela

Ta kwestia, nie będzie już taka łatwa, jak planowanie ślubu. Wesele to duża ceremonia, z ogromem spraw do załatwienia, przypilnowania itd. Chcemy, aby każdy gość czuł się dobrze i bawił się wyśmienicie. Przy małych weselach, oczywiste, że nie będzie, aż tak dużo pracy, sytuacja się komplikuje przy dużych przyjęciach. Musimy wszystko zaplanować, a potem wcielać kolejne decyzje w życie. Na każdą decyzję, radzę poświęcić chwilę czasu, skonsultować się z rodziną itd.

  • Zacznijmy od podliczenia gości, których mamy zaprosić, pozwoli nam to dobrać odpowiednią salę. Wtedy możemy udać się na poszukiwania sali, wybierać i wybrać tą najodpowiedniejszą.
  • Kolejno, zamówić katering i wybrać menu, wybrać zespół, fotografa.

Fotograf na ślubie i weselu

Nie wyobrażam sobie, że mogło by zabraknąć na moim ślubie fotografa. Druga sprawa, że mogłaby to być osoba niekompetentna, bez pasji i talentu. Odpowiednią osobę na to stanowisko, pomoże nam znaleźć wyszukiwarka Google, wystarczy wpisać >fotograf ślubny<, a wyszukiwarka wybierze dla nas odpowiednie informacje. Otrzymamy gotową wiedzę, linki, adresy, oferty i portfolia, musimy to tylko przejrzeć i wyłonić najlepszych fachowców. Potem pozostaje tylko podjąć ostateczną decyzje i wybrać fotografa na nasz ślub i wesele.

Mam nadzieje, że z moją pomocą dokonaliście właściwych decyzji. Ja swojego fotografa znalazłam akurat poprzez frazę fotografia ślubna Kielce – która należy do fraz regionalnych, i jest często wywoływana w Kielcach. Można zatem znaleźć na nią naprawdę wielu ciekawych fotografów. Ja w ten sposób znalazłam parę fotografów która nazywa się nasdwoje. U góry w linku możesz sprawdzić ich portfolio.

Dodaj komentarz

Why ask?