Nadszedł czas na mały remont dachu

Plannja Flex Rzeszów

Już dość sporo czasu zmagałem się z myślą o tym, że mój dach potrzebuje remontu. Z małżonką planujemy lekko podwyższyć dach i go przerobić tak aby zaadaptować poddasze, a ponadto wymienić starą blachę, która była od postawienia domu, czyli około 30 lat. Obecna blacha była już kilkukrotnie malowana, koszt takiej usługi to około 6 tysięcy złotych, więc do najtańszych nie należy. Przez kilka lat postanowiliśmy odkładać pieniądze na ten cel, aby móc w końcu odpowiednio przebudować poddasze i zrobić to według nowych i modnych standardów.

Krok po kroku…

germaniaWszystko zaczęliśmy od stworzenia projektu i znalezienia odpowiednich firm (dostawców), którzy przywiozą zamówione produkty na miejsce. Jeżeli już wiedzieliśmy wszystkie koszta związane z zakupami materiałów, przystąpiliśmy do znalezienie firmy, która podjęłaby się tego remontu. Znając termin ekipy remontowej umówiliśmy dogodne terminy dla wszystkich firm, aby prace szły sprawnie i szybko i nikt na nikogo czekać nie musiał. Pierwsze 2 dni trwało przygotowanie dachu do położenia blachy. Stary został zdemontowany, wszystko ostało odpowiednio dobudowane i przerobione. Dwa dni później przywieziona została blacha przez firmę Hydromax z Rzeszowa. Do swoich produktów wybraliśmy produkty marki Plannja. W naszym asortymencie znajduje się wiele produktów o nazwie Flex od wspomnianej wcześniej marki. Firmę dostarczającą towar znaleźliśmy w wyszukiwarce poprzez słowo Flex Rzeszów, pokazała się nam w TOP 2 i tak właśnie trafiliśmy na tę stronę. Bardzo miła obsługa i posiadają chyba wszystko co trzeba, bo innych firm z materiałami nie szukaliśmy nawet.

 

Po remoncie

Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy przez firmę remontową, chłopaki dali radę w szybkim tempie wykonać wszystko według naszych wskazówek. Firma dostawcza nie zawiodła nas z terminami i wszystko przyszło na miejsce w ustalonym terminie. Nasz nowy dach prezentuje się świetnie, a co najważniejsze jest nowoczesny i można tam mieszkać. Zostało nam tylko wykończyć pokoje, porobić elektrykę i ogrzewania, ale to już stopniowo będziemy sobie realizować.

Pozdrawiamy serdecznie,

Dodaj komentarz

Why ask?